REJSY PRZYBRZEŻNE

Rejsy jachtem żaglowym wokół Teneryfy.

Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce do uprawiania żeglarstwa. Rejs jachtem to cudowny sposób na doświadczenie w kameralnej atmosferze najciekawszych atrakcji wodnych jakie oferuje Teneryfa. Podczas rejsu sami decydujecie gdzie chcecie popłynąć i co zobaczyć. Dzikie zatoki z ukrytymi plażami niedostępnymi z brzegu staną przed nami otworem. Odwiedzimy miejsca z krystalicznie czystą wodą idealnie nadające się do pływania w masce i z rurką lub nurkowania. Jest to również najlepszy sposób na oglądanie z bliska delfinów, wielorybów pilotów i żółwi licznie występujących w przybrzeżnych wodach Teneryfy. Delfiny chętnie zbliżają się do płynącego jachtu i zabawiają nas pędząc przed dziobem łodzi z niesamowitą zręcznością. Dla miłośników wędkowania przygotowane są cztery wędki. Nasz kapitan zna każdą zatokę na wyspie zarówno nad jak i pod wodą więc zabierze nas na wędkowanie w miejsca niedostępne z brzegu, obfitujące w duże okazy Roncadores, Dorad, Salem, Barakud i Gruperów.

Nasz jacht znajduje się na południu w miejscowości Las Galletas. Jest on w stanie pomieścić komfortowo czwórkę gości i dwie osoby załogi.

Cena za wynajęcie jachtu wraz z kapitanem:

180 Eur  za całodniowy rejs – 10:00 do 17:00

130 Eur  za rejs od 10:00 do 13:00

* W cenę wliczone są przekąski i napoje podczas trwania rejsu, sprzęt wędkarski oraz sprzęt do snorkelingu. Na życzenie możliwe jest zabranie sprzętu do nurkowania za dodatkową opłatą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *