Wyspy Kanaryjskie i Madera

Wyspy Kanaryjskie i Madera
oferta promocyjna Hiszpania > Portugalia
PROMOCJA PRZELOT W CENIE ważna do 23.01.2015 lub do wyczerpania miejsc!!!

cena obejmuje:
zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów); ubezpieczenie: KL 30 000 €, KR 6 000 €, NWI 16 000 €, BP 1800 pln + choroby przewlekłe, serwis bagażowy i kabinowy; wyżywienie – 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy; korzystanie z basenu i innych urządzeń sportowo-rekreacyjnych; udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku, 1 nocleg w hotelu 3* w Santa Cruz przed rejsem, 2 noclegi w hotelu 3* w Santa Cruz po rejsie (podczas pobytu w hotelu klienci mają zagwarantowane śniadania i obiadokolacje), transfery na Teneryfie, przelot samolotem z bagażem głównym (15 kg – szt.), opiekę polskiego pilota.
cena nie obejmuje:
opłat portowych i podatków (130€/os.); wycieczek fakultatywnych; korzystania z punktów usługowych (pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, Internet); napojów do obiadów i kolacji, drinków oraz napiwków obowiązkowych dla obsługi statku (ok. 8€/dzień/osobę powyżej 14 roku życia; 4€/dzień/dziecko).
uwagi:
kabiny 3/4 osobowe nie są dostępne we wszystkich kategoriach, a ich liczba jest ograniczona – sprzedaż tylko po potwierdzeniu; ceny wycieczek fakultatywnych, propozycje dojazdu do portu, hoteli przed/po rejsie na zapytanie. Grupa realizowana przy min. 20 osobach.

Na pokładzie statku obowiązuje bezgotówkowy system opłat. Należność reguluje się ostatniego dnia rejsu gotówką (wpłata depozytu ok. 250€/kabina pierwszego dnia rejsu) lub kartą kredytową (VISA, Mastercard, American Express) na podstawie zbiorczego rachunku. Karty kredytowe należy zarejestrować zaraz po zaokrętowaniu.
MSC Cruises oferuje następujące rodzaje kabin:
kabiny wewnętrzne – Bella, Fantastica
kabiny z oknem – Bella, Fantastica
kabiny z balkonem – Bella, Fantastica

Podstawowe różnice:
Kategoria Bella – kabiny usytuowane na niższych pokładach. Kabiny z oknem i z balkonem mogą mieć ograniczoną widoczność. Możliwość zamówienia do kabiny śniadania za dopłatą.
Kategoria Fantastica – kabiny usytuowane na wyższych pokładach. Śniadanie serwowane do kabiny w cenie rejsu, 50% zniżki na zajęcia fitness, joga lub treningi na siłowni z indywidualnym trenerem, możliwość wyboru tury kolacji.
ALL INCLUSIVE (opcja)
istnieje możliwość wykupienia pakietu ALL INCLUSIVE obejmującego wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne bez ograniczeń we wszystkich barach. Cena pakietu 26€/dzień/ osoba dorosła i 12€/dzień/dziecko. Warunkiem skorzystania z pakietu all inclusive jest wykupienie pakietu przez wszystkich pasażerów podróżujących w jednej kabinie na czas całego rejsu.

1 Spotkanie z pilotem na lotnisku w Warszawie (Modlin), przelot na Teneryfę, transfer do hotelu 3* w Santa Cruz, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg
–:– –:–
2 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej, transfer do portu, zaokrętowanie na statek
–:– 21:00
3 Las Palmas (Gran Canaria) / Hiszpania
07:00 20:00
4 Fuerteventura / Hiszpania
08:00 18:00
5 Dzień na morzu
–:– –:–
6 Funchal (Madera) / Portugalia
09:00 –:–
7 Funchal (Madera) / Portugalia
–:– 14:00
8 La Palma / Hiszpania
08:00 18:00
9 Santa Cruz de Tenerife (Teneryfa) / Hiszpania, wykwaterowanie ze statku, transfer do hotelu 3*, obiadokolacja, nocleg
08:00 –:–
10 Santa Cruz de Tenerife – pobyt, nocleg
–:– –:–
11 Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko, wylot do Warszawy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *