Teneryfa i La Gomera według Totalnej Biologii !!!

Zapraszamy na Wiosenny wyjazd Teneryfa i La Gomera z Totalną Biologią

Naszym celem jest przebudzenie naszych ciał i umysłów po zimowej porze, obudzenie spontaniczności, radości, lekkości w naszych myślach i czynach oraz uzdrowienie ciał i relacji w duchu i wiedzy Totalnej Biologii.
Każdy, spędzony na Teneryfie dzień, przyniesie nowe doznania. Nastawi nas optymistycznie i doładuje po długiej porze bez słońca. Zaczniemy wiosnę na Teneryfie wsród szumu fal oceanu, czerpiąc z potęgi wulkanu Teide, obserwując delfiny, spędzając czas w dobrym, inspirujacym towarzystwie, delektując się zdrowym lokalnym jedzeniem rybaków i górali jakimi są rdzenni mieszkancy wyspy.

Każdego dnia będziemy również odbywać podróż w głąb siebie, przyglądając się swoim uczuciom, emocjom i myślom, rozpoznając co mówi nasze ciało, kiedy coś boli, kiedy pojawia się problem czy jakakolwiek niespójność. Poznamy wiedzę nt. Powstawania chorób, konfliktów fizyczych, emocjonalnych czy finansowych oraz nauczymy się prostych metod poszukiwania przyczyn tych problemów i uwalniania ich w szybki i lekki sposób. Wyjazd da każdej uczestniczce konkretną wiedzę i możliwość jej użycia w praktyce, np. jak pogłębić swoją uważność i świadomość siebie i otaczającego świata. Nie będą to Warsztaty „od do”, lecz wplecione w wakacyjną codzienność, przebywanie ze sobą, poznawanie siebie i zwiedzanie Wysp Kanaryjskich.

Po pierwsze
Ten dzień spędzimy na odpoczynku, spacerze, poznaniu grupy i terenu… Rozejrzymy sie gdzie mamy najlepsze plaże i jak wygląda rzeczywistość wokół nas. Nauczymy się relaksować swoje ciało.

Po drugie
Bedziemy czerpać moc z ziemi, z dzikiej natury. Tego dnia planujemy wycieczkę w poszukiwaniu górskiego wodospadu, poprawiamy kondycję i poczujemy nasze ciało. Poznamy sposoby wchodzenia głębiej w ciało i słuchaniu swojej duszy, która mówi nam wiele poprzez uczucia, tą wodę, która płynie w naszym ciele przez cały czas.

Po trzecie
Podczas tego dnia bedzie nas inspirowała najwyższa góra Hiszpanii, Teide. Będziemy uczyć się słuchać swojego serca, tego nadrzędnego „mózgu”, który daje nam moc i miłość, która jest naszym celem i sensem istnienia. Rozpoznamy i uwolnimy blokady przeszkadzające nam w doświadczaniu miłości przez cały czas w naszym życiu.

Po czwarte
Wyruszymy na La Gomerę, wyspę naszych przodków. Zajmiemy sie naszym wewnętrznym światem, wymasujemy go i poznamy proste i delikatne ćwiczenia rozluźniające i uaktywniające naszą kobiecą moc kreacji – miednicę. Posypiemy piaskiem z bazaltowo obsydianowej plaży oraz doświadczymy najstarszego starodrzewu na ziemi, który uzdrawia i przypomina o tym skąd pochodzimy.

Po piąte
Kanaryjski naturalny krajobraz, powietrze czyste, granatowe fale posłużą nam jako tło do sesji fotograficznej, gdzie będziemy modelkami świadomych swego ciała i tego jak je przygotować na specjalne okazje. A wszystko to w scenerii Teneryfy i La Gomery. Rozpoznamy co mówią nasze ręce, nogi i co chcemy pokazać światu, nie tylko poprzez swoje ciało, ale jak wyraża się nasza dusza i umysł poprzez ciało.

Po szóste
Nauczymy robić sie przyjemności innym, poczujemy czym jest dobro płynące z serca. Będziemy obserwować delfiny i uczyć się języka światła, którym one się z nami porozumiewają, czyli języka uczuć, którym komunikuje się z nami nasze ciało, połączone z całą naturą, ze wszystkimi istotami. Nauczymy się jak nasze zdrowie i spójność wpływa na cały otaczający nas świat. I że prawdziwe zmienianie świata zaczyna się od nas samych.

Po siódme
Sprawdzimy niebo na ziemie i powtórzymy wszystko co nauczyły nas wspólne dni. Zaplanujemy nowy rok z energią uzdrowienia, spełnienia i połączenie wszystkich aspektów nas: ciała, umysłu i ducha.

Na każdy dzien otrzymacie szczegółowe instrukcje.
Poznacie moc Masażu Hawajskiego Lomi Lomi, metody Feldenkreisa, medytacji i wizualizacji oraz moc świadomej rozmowy o sobie.

Będziemy w rożnych niekomercyjnych miejscach na wyspie i poznamy jej mieszkańców i walczymy sie do lokalnych imprez tanecznych. Dowiemy sie wszystkiego o kanaryjskiej kuchni bo takie bedzie nasze wyżywienie – lokalne potrawy, lekkie, świeże z lokalnych zasobów.
Zamieszkamy w 4 osobowych apartamentach w Playa De las Americas.

Cena wyjazdu 2590 zł
obejmuje:

* bilet lotniczy
* zakwaterowanie
* opiekę 24 h
* warsztaty i zajęcia grupowe
* materiały edukacyjne
* wycieczkę na Teide i w góry
* ubezpieczenie
* transport z lotniska i na lotnisko

Minimalna liczba uczestników 8 osób.

Jedna myśl w temacie “Teneryfa i La Gomera według Totalnej Biologii !!!”

Możliwość komentowania jest wyłączona.