Polska baza nurkowa na Teneryfie

Nurkowanie na Teneryfie jest wielką przygodą i całoroczną aktywnością. Temperatura wody wynosi zimą 18 stopni a latem sięga 22 -25. Bogactwo flory i fauny oraz piękne formy skalne i znakomita przejrzystość wody czynią Teneryfę jednym z najatrakcyjniejszych miejsc nurkowych wokół Europy. Nie bez znaczenia również jest fakt, że na wyspie znakomicie rozwinięta jest infrastruktura nurkowa i turystyczna co jest kluczowe w przypadku wyjazdów rodzinnych.

Polskie centrum nurkowe na Teneryfie “I love Tenerife” powstało w 2012r. Nasza siedziba znajduje się na północy wyspy ale nurkujemy na wszystkich najciekawszych nurkowiskach dokoła Teneryfy. Na nurkowania z łodzi wybieramy się z firmą Chuchos Chachis z portu w Las Galletas na południu. Firma ta jest naszym stałym partnerem nurkowym. Dysponujemy siedmiometrowym ribem typu Zodiac mogącym pomieścić ośmiu płetwonurków.

Szkolimy w systemie PADI i jesteśmy w stanie zaproponować kursy podstawowe od pierwszego kontaktu z wodą (60Eur) do pierwszego stopnia profesjonalnego – Divemaster.
Dla nurków wykwalifikowanych oferujemy bardzo ciekawe nurkowania głębokie. Jesteśmy niewielkim, prężnie rozwijającym się centrum nurkowym i zdecydowanie stawiamy na jakość naszych nurkowań i zadowolenie klientów niż na ich ilość. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Jedna myśl w temacie “Polska baza nurkowa na Teneryfie”

 1. Cześć,
  planuje wyjazd początek września 2017r na Teneryfę,
  proszę o pomoc (jeżeli to możliwe) w przygotowaniu oferty dla 4
  osób dorosłych (2 nurkujących + 2 zwiedzające)
  wyjazd na 2 tygodnie +pakiet nurkowy, nocleg (bez wyżywienia) raczej jakaś Villa (koniecznie dwie sypialnie, miłe- fajne warunki + transport do waszej bazy, znalazłem coś na stronie ale za diabła otworzyć zdjęć nie można)
  Proszę o pomoc w zaplanowaniu zwiedzania i przelotu.
  Pozdrawiam Karol

Możliwość komentowania jest wyłączona.