Polskie centrum nurkowe na Teneryfie

Polskie centrum nurkowe na Teneryfie

Polskie centrum nurkowe na Teneryfie znajduje się w miejscowości San Juan de la Rambla na północy Teneryfy. Uprawniena instruktorskie PADI zdobyłem w Malezji w 2005 roku. Od tamtej pory czynnie zajmuję się szkoleniem studentów. Najpierw było to w Polsce a następnie w Grecji. Od 2008 do 2011r. prowadziłem szkołę nurkową na południu Anglii.

Tutaj działamy od 2012r i organizujemy nurkowania we wszystkich najciekawszych miejscach na wyspie. Dysponujemy dziewięcioosobowym busem mogącym pomieścić większe grupy płetwonurków. Nurkowania z łodzi odbywają się głównie na południu wokół Las Galletas, gdzie mamy dziesięcioosobowego riba.

Prowadzimy tu szkolenia na wszystkie rekreacyjne stopnie PADI oraz pierwszy kontakt z nurkowaniem (intro/DSD). Nurkowania takie odbywają się w dogodnych warunkach, najczęściej z plaży i pozwalają doświadczyć podwodnego świata po raz pierwszy. Zdjęcia i filmy z nurkowania są cudowną pamiątką z wakacji i są wliczone w cenę.

Nurkom z licencjami jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle ciekawe nurkowania przy ściankach skalnych, podwodne groty, niesamowite formacje skalne oraz bliski kontakt ze wspaniałymi ogończami (sting rays), żółwiami czy wielorybami pilotami.

Organizujemy rejsy jachtami połączone z nurkowaniem, oglądaniem delfinów i wielorybów.

Szkolimy w systemie PADI i jesteśmy w stanie zaproponować kursy podstawowe od pierwszego kontaktu z wodą (60Eur) do pierwszego stopnia profesjonalnego – Divemaster.

Dla nurków wykwalifikowanych oferujemy bardzo ciekawe nurkowania głębokie.

Jesteśmy niewielkim, prężnie rozwijającym się centrum nurkowym i zdecydowanie stawiamy na jakość naszych nurkowań i zadowolenie klientów niż na ich ilość. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebook gdzie zawsze dużo wiadomości z ostatniej chwili!

Jedna myśl w temacie “Polskie centrum nurkowe na Teneryfie”

  1. Witam nazywam się paweł , byłem teraz w styczniu na teneryfie i wybieram się na majówke . Chcialbym nauczyć się nurkować i być może zatrzymać się u państwa, musiałbym znać ceny noclegu. Przylatuje 26 kwietnia i wylatuje 7 maja bo w tedy bilety są najtańsze z krakowa /to na marginesie /. chciałbym przylecieć z żona i 22letnim synem. Jesli nie macie Państwo wolnych miejsc noclegowych to nie ma problemu. Jestem stolarzem i doswiadczonym renowatorem antyków ,wiec może i ja będę mógł w czymś pomóc. mój numer tel 505-090-360 . proszę o kontakt w miare szybko ponieważ wolne miejsca znikają. mail:pawbier@onet.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *