Bilety do parków-LORO PARQUE + SIAM PARK

Proponujemy dojazd do parków Loro i Siam, w połączeniu z wejściówkami do obydwu parków w ofercie cenowej. Wyjazdy organizowane są codziennie.

Cena dorosły 72 €
Cena dziecko od 6 do 11 lat 55 €
Cena dziecko od 2 do 5 lat 21 €
Cena dziecko od 0 do 2 lat GRATIS

Pomysł stworzenia parku powstał w 1970 r., a jego autorami byli Wolfgang Kiessling i jego ojciec. 17 grudnia 1972 roku park został otwarty dla publiczności. Jego powierzchnia wynosiła wówczas 13.000m² i ze swymi tropikalnymi ogrodami była domem dla wielu gatunków papugowatych. W Loro Parque odbyły się pierwsze w Europie spektakle, w których uczestniczyły papugi. Do tej pory park odwiedziło ponad 40 mln turystów z całego świata, natomiast park zwiększył swoją powierzchnię 10 – krotnie.

Siam Park − otwarta dla turystów w 2008 roku, największa atrakcja w Europie, zaliczana do parków wodnych. Zlokalizowany na południu Teneryfy przy centrum turystycznym (Las Americas, Los Cristianos). Powierzchnia parku (185000m²) obejmuje ogrody, zjeżdżalnie, restauracje, basen z plażą i inne atrakcje nawiązujące swą stylistyką do architektury Tajlandii. Ponadto Siam Park oferuje swe przestrzenie do organizowania wszelkich eventów, spotkań i imprez firmowych, spektakli muzycznych, a także naukę pływania na desce dla dorosłych i najmłodszych adeptów surfingu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *