Apartament w Poris de Abona

Ten niewielki apartament znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy w rybackiej miejscowości Poris de Abona. Zabudowa dookoła jest bardzo przyjemna, baseny na terenie ośrodka słonowodne. Supermarket i dobra restauracja znajdują się pięć minut spacerem od apartamentu. W każdą sobotę odbywają się tam imprezy z muzyką na żywo. W miasteczku, które znajduje się dziesięć minut spacerem na południe można znaleźć duży supermarket, kilka sklepów, pocztę, aptekę, bank i trzy lub cztery bary. Znajduje się tam również piaszczysta plaża. Trochę dalej na południe znajduje się La Punta Village, stara wioska z pięknym kościołem, ładną piaszczystą plażą i latarnią morską.
Okolica Poris de Abona i okolicznych miasteczek jest nadal słabo rozwinięta turystycznie i posiada oryginalny kanaryjski klimat.
W odległości dziesięciu minut spacerem przy głównej drodze znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać  do najważniejszych miejsc na wyspie.
Apartament ma powierzchnie 36 m. i jest tam pokój dzienny z aneksem kuchennym (kuchnia w pełni wyposażona), łazienka z prysznicem oraz słoneczna weranda. W apartamencie mogą mieszkać maksimum trzy osoby. Minimalny okres pobytu to jeden dzień.

Cennik wynajęcia apartamentu.
42 Euro za dzień.
250 Euro za tydzień.
450Euro za dwa tygodnie.
620 Euro za trzy tygodnie.
750 Euro za cztery tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *