Wakacje na Teneryfie. Ile kosztują?

Loty.

Szukając połączeń lotniczych na Teneryfę w okresie wakacji najlepiej zrobić to z minimum dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Tanie loty oferują takie linie jak Ryanair i Wizzair z wielu miast w Polsce. Loty są z jedną przesiadką (najlepiej przez Barcelonę lub Stansted) i czas oczekwania na kolejny samolot (juz na Teneryfę) wynosi od 1,5 godziny do kilku godzin. Taki bilet znajdziemy od 1000 pln w dwie strony.

Apartamenty i wille na Teneryfie.

Teneryfa jest bardzo popularnym kierunkiem dla wielu europejczyków w okresie letnim. Dlatego również planując urlop na wyspie o zakwaterowaniu należy pomyśleć ze znacznym wyprzedzeniem. Na naszej stronie www znajdziecie noclegi już od 190Euro dla dwóch osób na tydzień. Jednak trzeba pamiętać, że od maja do września na Teneryfie jest wysoki sezon i apartamenty czy wille atrakcyjnie położone oraz w dobrej cenie, będą zarezerwowane już od maja. Planując urlop na Teneryfie zakwaterowania należy szukać w marcu i kwietniu!

Wynajęcie samochodu.

Samochód możemy wynająć online. Ceny jakie znajdziemy są od 120 Euro za tydzień ( np.Ford Ka). Rezerwacji również trzeba dokonać z wyprzedzeniem (miesiąc, dwa), jeśli chcemy nie przepłacić. Na miejscu wiele firm oferuje wypożyczanie samochodów w niskich cenach, jednak często jest tak, że auta te są już wynajęte i realnie płacimy sporo więcej .

Podsumowując.

Teneryfa nie jest drogim miejscem na spędzenie wakacji, które sami zaplanujemy. Koszt przelotu, wynajęcia apartamentu i samochodu na siedem dni może zamknąć się w 1650 pln dla jednej osoby. Pozostałe wydatki jak posiłki czy atrakcje ustalamy odpowiednio do reszty naszego budżetu. Cudowna kanaryjska przyroda, afrykańskie słońce i przyjazny klimat na wyspie panują cały rok!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *