Paragliding na Teneryfie

Paralotniarstwo to kolejna dyscyplina, którą na Teneryfie można uprawiać cały rok, ze względu na idealne warunki pogodowe, piękne widoki i spory wybór dobrze przygotowanych startowisk. Najbardziej popularne startowiska to: Taucho (800 m n.p.m.), Jama (600 m n.p.m.), Izaña (2200 m n.p.m. ze startowiskiem na północ lub na południe wyspy), Ifonche (850 m n.p.m.).

Nasza firma jest otwarta na współparacę ze wszystkimi, którzy lubią aktywną turystykę. Możemy zaoferować pomoc w wyszukaniu tanich lotów na wyspę, noclegów oraz zorganizować transport na miejscu.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, kluby jak i indywidualnych miłośników sportów!

Finca Santa Isabel to baza noclegowa w klimacie agroturystyki na południu Teneryfy. Miejsce pełne spokoju, przestrzeni i uroku. Połączenie bazy nurkowej i agrochillout w malowniczym regionie Abona u stóp wulkanu Teide. Do południowego wybrzeża zaledwie kilka kilometrów, najbliższa plaża w Abades jest oddalona o 2 km od bazy.

W bazie można wynająć jeden z trzech czteroosobowych domków w cenie 300 Euro za tydzień. Każdy z nich urządzony w klimacie rustykalnym i wyposażonym w sypialnie z kompletem pościeli, łazienkę z wanną lub prysznicem, pokój dzienny, kuchnie pozwalającą przygotować samodzielne posiłki, taras z miejscem na grilla i wypoczynek.

Dormitorium dla większych grup.

Jest przeznaczone dla osób, które odwiedzają Teneryfę z zamiarem aktywnego spędzenia czasu! W dormitorium znajdują się cztery sypialnie. Dwie z nich są dla dwóch osób, jedna dla czterech oraz kolejna dla pięciu. Sypialnie są pomieszczeniami przejściowymi. Dormitorium może pomieścić łącznie 13 osób. Do dyspozycji grup korzystających z noclegów w dormitorium jest również przestronne i niezależne pomieszczenie klubowe. Jest tam wyposażona kuchnia, dwa duże stoły biesiadne i fajna atmosfera do wspólnych posiłków czy wieczornych imprez. W podwórzu miejsce na grilla i ognisko. W bazie znajduje się również sala przygotowana do kursów i szkoleń.

Grupy pow. ośmiu osób zainteresowane uprawianiem tych sportów zapłacą za noclegi w dormitorium 12Eur od osoby dziennie. Zapewnimy również darmowy transfer z lotniska oraz możliwość transportu po wyspie (do uzgodnienia), lub wynajęcie ośmioosobowego busa. Jeśli naszą ofertą zainteresujemy mniejsze grupy, prosimy o kontakt w sprawie ustalenia cen.

Zdjęcia finki znajdują się w załączniku “Wile i apartamenty” oraz “Baza nurkowa Chuchos Chachis”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *