Finca Santa Isabel – agroturystyka w bazie nurkowej!

Finca Santa Isabel, Arico, południowa Teneryfa.

Finca Santa Isabel to baza noclegowa w klimacie agroturystyki na południu Teneryfy. Miejsce pełne spokoju, przestrzeni i uroku. Połączenie bazy nurkowej i agrochillout w malowniczym regionie Abona u stóp wulkanu Teide. Do południowego wybrzeża zaledwie kilka kilometrów, najbliższa plaża w Abades jest oddalona o 2 km od bazy.

W bazie można wynająć jeden z trzech czteroosobowych domków w cenie 300 Euro za tydzień. Każdy z nich urządzony w klimacie rustykalnym i wyposażonym w sypialnie z kompletem pościeli, łazienkę z wanną lub prysznicem, pokój dzienny, kuchnie pozwalającą przygotować samodzielne posiłki, taras z miejscem na grilla i wypoczynek.

Domek żółty.

Domek pomarańczowy.

Domek biały.

Dormitorium dla większych grup.

Jest przeznaczone dla osób, które odwiedzają Teneryfę z zamiarem aktywnego spędzenia czasu! W dormitorium znajdują się cztery sypialnie. Dwie z nich są dla dwóch osób, jedna dla czterech oraz kolejna dla pięciu. Sypialnie są pomieszczeniami przejściowymi. Dormitorium może pomieścić łącznie 13 osób.

Do dyspozycji grup korzystających z noclegów w dormitorium jest również przestronne i niezależne pomieszczenie klubowe. Jest tam wyposażona kuchnia, dwa duże stoły biesiadne i fajna atmosfera do wspólnych posiłków czy wieczornych imprez. W bazie znajduje się również sala przygotowana do kursów i szkoleń.

Dla grup nurkowych powyżej sześciu osób oferujemy pobyt w bazie:

dormitorium  55 Euro/dzień/ jedna osoba

domki czteroosobowe  /60Euro/dzień/ jedna osoba

w  tym :

dwa nury dziennie z łodzi lub z brzegu

sprzęt nurkowy i powietrze

opieka instruktora PADI

transport z lotniska, oraz na nurkowania

atmosfera dobrej zabawy i podwodne przygody 

Dodam tylko, że za jednorazowe nurkowanie na wyspie zapłacicie często więcej niż za jeden dzień nurkowy w naszej bazie wraz z noclegiem!

Osoby towarzyszące za nocleg zapłacą 13Euro/ dzień.

Mniejsze grupy prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

Baza nurkowa Chuchos Chachis działa na wyspie od wielu lat i zapewnia wyjątkowe nurkowania na Teneryfie. Więcej informacji o Chuchos Chachis w dziale “nurkowanie” na naszej stronie www.loveteneryfe.eu . Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *