Apartamenty i wille do wynajęcia na Teneryfie

Teneryfa jest nazwą bardzo dobrze znaną większosci Polaków podróżujacych za granicę. Dla tych jednak, którzy nigdy nie mieli okazji odwiedzić wyspy, zaskakująca okazać może się różnorodność jaką oferuje ona zarówno w wymiarze aktywności, z których można tu skorzystac jak i rzeczy wartych zobaczenia na miejscu. Coraz więcej turystów znudzonych lub rozczarowanych wyjazdami zorganizowanymi wybiera wynajmowanie apartamentów czy willi na wasną rękę. Daje to możliwości do zorganizowania pobytu w sposób jak najbardziej zbliżony do własnych upodobań i oczekiwań a także samodzielnego zwiedzania wyspy.

Na Teneryfie znajduje sie bardzo wiele miejsc doskonale nadajacych się na wymarzone wakacje. Najbardziej popularnymi są Playa de Las Americas na południu wyspy i Puerto de la Cruz na Północy z całą gamą rozrywek i życia nocnego. Dla pragnących ciszy i spokoju znaleźć można apartamenty w mniej turystycznych regionach gdzie nadal życie toczy sie powoli i zachowany został tradycyjny kanaryjski klimat. Cała wyspa oferuje znakomitą infrastrukturę turystyczną, ładne plaże, bary, restauracje i znakomicie rozwinięty aktywny wypoczynek.

Ceny apartamentów na Teneryfie sa bardzo konkurencyjne w stosunku do innych turystycznych miejsc w Europie. Rezerwacji powinno dokonać się się jak najwcześniej gdyż szukając w ostatniej chwili większość ciekawych miejsc będzie zarezerwowana. Zdażają się oferty rabatowe na krótki okres przed wyjazdem ale nie są one zbyt częste. Ceny większości apartamentów i willi przeważnie wahają się w ciągu roku i zwykle w wakacje, święta czy Nowy Rok trzeba zapłacić ok.50% więcej niż poza szczytem sezonu. Aby potwierdzić rezerwację zwykle wymagane jest wpłacenie depozytu od 20 do 50%. Zdarza się również, że wymagana jest cała płatność z góry więc warto się dobrze zastanowić i sprawdzić czy właściciel jest wiarygodny. Częstą praktyką również jest pobieranie ok. 20% zwrotnego depozytu za ewentualne zniszczenia nieruchomości oraz jednokrotnej opłaty za sprzątanie końcowe w wysokości ok 50Eur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *